Artykuły w kategorii Porady zarobkowe, strona 20 - zarobki.pracuj.pl

Porady zarobkowe

 • 11.07.2018

  8 dowodów, że praca w BHP jest dla Ciebie

  Myślisz o zdobyciu nowych uprawnień? Chcesz zmienić zawód? Zdolność przewidywania i asertywność – to przykładowe umiejętności, które powinien posiadać behapowiec. Sprawdź, czy odnajdziesz się w nowej roli.

 • 07.07.2018

  Czego może nauczyć Cię praca w call center?

  Zastanawiasz się, czy aplikować na stanowisko pracownika call center? Kwalifikacje zwykle nie są wymagane. Warsztat pracy zdobywa się w trakcie szkolenia zorganizowanego przez pracodawcę. To korzystne rozwiązanie dla osób, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy i chcą zarabiać, a także rozwijać kompetencje miękkie.

 • 07.07.2018

  6 zawodów z ciekawą ścieżką kariery

  Ambitne zadania, różne wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności –  warto uwzględnić takie aspekty, planując swoją ścieżkę kariery. Otwartość na naukę i chęć aktualizowania wiedzy są potrzebne w wielu branżach. Sprawdź, jakie możliwości rozwoju i awansu oferują interesujące Cię stanowiska.

 • 06.07.2018

  7 zadań rady nadzorczej

  Rady nadzorcze występują w spółkach: akcyjnych, komandytowo-akcyjnych i z ograniczoną odpowiedzialnością. Ich członkowie są wybierani przez walne zgromadzenie. Rada zajmuje się m.in. nadzorowaniem działalności spółki, a także zatwierdzaniem rocznych planów.

 • 05.07.2018

  Ile zarabia asystent biegłego rewidenta?

  4100 zł brutto – tyle wynosiło w 2017 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie asystenta biegłego rewidenta. Osoby zatrudnione na tym stanowisku otrzymywały również premie i świadczenia pozapłacowe, takie jak: dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie zajęć sportowych.

 • 05.07.2018

  8 wymagań na stanowisko: programista Android

  7200 zł brutto – na takie zarobki mogli liczyć programiści Android w 2017 r. Niezbędna na tym stanowisku jest znajomość języków programowania, np. Java. Liczą się także kompetencje miękkie, m.in. komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

 • 04.07.2018

  6 czynników, które motywują do pracy

  To, jakie czynniki motywacyjne preferują Polacy, zależy m.in. od wieku. W 2017 r. pracodawcy najczęściej oferowali premie (uznaniowe i zależne od wyników), podwyżki oraz oficjalne wyróżnienia.  

 • 04.07.2018

  Ile zarabia elektryk?

  Zarobki elektryka zależą m.in. od wykształcenia i stanowiska. W 2017 r. osoby z tytułem technika zarabiały przeciętnie 4000 zł brutto, a inżynierowie – 5100 zł brutto. Pracownicy otrzymywali także benefity. Do najczęściej przyznawanych należały: ubezpieczenie na życie i świadczenia socjalne.  

 • 03.07.2018

  Od czego zależą zarobki specjalisty ds. sprzedaży?

  Pozyskiwanie klientów, negocjowanie warunków umów oraz analizowanie skuteczności prowadzonych działań marketingowych – to przykładowe obowiązki specjalisty ds. sprzedaży. W 2017 r. wynagrodzenie osób zajmujących to stanowisko wahało się w zależności od branży. Przeciętne zarobki w IT wynosiły 4500 zł brutto, a w motoryzacji – 5700 zł brutto.

 • 03.07.2018

  7 sposobów na uniknięcie sporów w pracy

  Miła atmosfera sprawia, że praca staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. Nierozwiązane konflikty utrudniają funkcjonowanie, wprowadzają negatywny nastrój i obniżają efektywność. Aby poprawić komunikację, bądź asertywny i jednocześnie wykazuj otwartość na argumenty drugiej strony.

 • 02.07.2018

  Ile zarobisz jako asystent/asystentka prezesa?

  4700 zł brutto – tyle w 2017 r. wynosiło przeciętne miesięczne wynagrodzenie asystentki/asystenta prezesa. Osoby zatrudnione na tym stanowisku otrzymywały również dodatkowe formy gratyfikacji, np. dofinansowanie zajęć sportowych i dostęp do prywatnej opieki medycznej.