Światowi top pracodawcy 2019 roku - zarobki.pracuj.pl
  • Indywidualny raport zarobki
  • Kalkulator netto-brutto
  • Przeciętne zarobki na stanowisku
  • Kreator CV
Autor wpisu Pracuj.pl

Serwis Glasdoor po raz kolejny przedstawił listę najlepszych miejsc do pracy. Ku zaskoczeniu wielu osób firmy, takie jak Google czy Facebook, nie znalazły się nawet w pierwszej dziesiątce tego rankingu.

Za pośrednictwem serwisu Glasdoor pracownicy firm z całego świata mogą anonimowo dzielić się opiniami na temat swojego miejsca pracy. Za najlepszego pracodawcę 2019 roku została uznana firma HubSpot, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie chmury obliczeniowej. Drugie miejsce należy z kolei do firmy konsultingowej Bain & Co. Ostatnie miejsce na podium zajęła firma DocuSign, oferująca usługi podpisu elektronicznego. W pierwszej dziesiątce znalazły się także: In-N-Out Burger, Sammons Financial Group, Lawrence Livermore National Laboratory, Intuitive Surgical, Ultimate Software, VIPKid oraz Southwest Airlines.

Tym, co może zastanawiać, jest duży spadek popularności Facebooka i Google, ale też innych potentatów, takich jak Amazon i Apple. Spośród dużych koncernów technologicznych jedynie firmie Microsoft udało się poprawić swój wynik (wspiął się z 34. na 21. miejsce).

Źródło:

https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/praca/najlepsi-pracodawcow-w-2020-r-hubspot/vmjm974

Porównaj zarobki z innymi na Twoim stanowisku

Wypełnij ankietę, a w ciągu 5 minut otrzymasz od nas darmowy indywidualny raport o Twoich zarobkach. Tylko Ty masz dostęp do swojego raportu.

Porównaj teraz zarobki na Twoim stanowisku

Zaktualizuj informacje w swojej ankiecie i zobacz czy nadal zarabiasz odpowiednio.

Dawno wypełniona ankieta?
Porównaj teraz zarobki na swoim stanowisku

W ciągu roku wiele mogło się zmienić. Zaktualizuj informacje w ankiecie i porównaj swoje zarobki z innymi.

Narzędzia

  • Indywidualny raport zarobki
  • Kalkulator netto-brutto
  • Przeciętne zarobki na stanowisku
  • Kreator CV

Najnowsze w kategorii: Raporty i trendy płacowe

19.02.2020
Praca zdalna pożądana przez pracowników

Możliwość wykonywania choćby części obowiązków w trybie zdalnym jest ważna dla blisko połowy pracowników. Potwierdzają to wyniki badania Antal „Aktywność specjalistów i menedżerów na rynku pracy”.