Lindex otwiera się w Polsce - zarobki.pracuj.pl
  • Indywidualny raport zarobki
  • Kalkulator netto-brutto
  • Przeciętne zarobki na stanowisku
  • Kreator CV
Autor wpisu Pracuj.pl

Lindex – szwedzki gigant odzieżowy, obecny w 18 krajach, będzie działał także na polskim rynku. Sklepy odzieżowe mają znajdować się w największych polskich miastach,  wzbogacając je o nowe miejsca pracy. Pod uwagę brane są nie tylko galerie, ale również lokalizacje uliczne. Punkty handlowe należące do sieci funkcjonują w Wałbrzychu, Bytomiu i Gliwicach (https://www.lindex.com/pl/find-your-store/). Zostały jednak otwarte przez czeski oddział spółki. W marcu Lindex zamierza rozpocząć poszukiwania masterfranczyzobiorcy na Polskę. Nowe sklepy mają pojawiać się od jesieni. W rozwój marki w naszym kraju jest zaangażowane biuro radcy handlowego Ambasady Szwecji. Kolekcje sprzedawane w sklepach Lindex są tworzone z myślą o kobietach i dzieciach. Marka wyróżnia się nie tylko ze względu na jasno sprecyzowaną grupę odbiorców i skandynawski design. Jej znakiem rozpoznawczym jest również wykorzystywanie surowców przyjaznych dla środowiska, np. bawełny organicznej.   

Źródło: https://www.pb.pl/lindex-rusza-w-polske-905543

Porównaj zarobki z innymi na Twoim stanowisku

Wypełnij ankietę, a w ciągu 5 minut otrzymasz od nas darmowy indywidualny raport o Twoich zarobkach. Tylko Ty masz dostęp do swojego raportu.

Porównaj teraz zarobki na Twoim stanowisku

Zaktualizuj informacje w swojej ankiecie i zobacz czy nadal zarabiasz odpowiednio.

Dawno wypełniona ankieta?
Porównaj teraz zarobki na swoim stanowisku

W ciągu roku wiele mogło się zmienić. Zaktualizuj informacje w ankiecie i porównaj swoje zarobki z innymi.

Narzędzia

  • Indywidualny raport zarobki
  • Kalkulator netto-brutto
  • Przeciętne zarobki na stanowisku
  • Kreator CV

Najnowsze w kategorii: Raporty i trendy płacowe

13.03.2018
Aktywność zawodowa kobiet według GUS

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna, edukacja, zakwaterowanie i gastronomia, finanse i ubezpieczenia oraz kultura, rozrywka i rekreacja – to obszary zawodowe z największym współczynnikiem feminizacji. Chodzi o liczbę kobiet przypadających na 100 mężczyzn.